26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Davetlerinde saten elbise büyüsü

Davetlerinde saten elbise büyüsü
18 Haziran 2016 08:00

Saten elbiseler fazla çaba harcamadan muhteşem görünme şansı sunuyor. İşte yaz aylarında ve davetlerde sıklıkla tercih edebileceğiniz saten elbiseler

Saten kadın modasının daima odak noktasında yer alan kumaşlardan biridir.

Parlak doğası, muhteşem görüntüsü ve tende bıraktığı eşsiz his ile saten özellikle de yaz aylarında her daim en çok kullanılan kumaşlardan biridir. Üstelik satenin serin tutma gibi bir özelliği de vardır.

Eğer siz de tüm bunları üzerinize taşımak ve tabi ki muhteşem görünmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey vücut tipinize uygun bir saten elbise sahibi olmak.

Davetlerde ışıldayın!

Yaz mevsimi davetler açısından yılın en yoğun zamanı ve hepimiz bu davetlerde şık ve çekici görünmek isteriz. Bunun yoluysa tabi ki saten elbiselerden geçiyor. Uzun saten elbiseler ile üstelik fazla çaba harcamadan davetlerde ışıldamayı başarabilirsiniz.

Tek renk yaz da desenli özellikle de floral saten elbiseler ile tüm yaz davetlerinde muhteşem görünebilirsiniz. Bu arada tercihinizi sezonun trend renklerinden yana kullanmanız elbisenizin ve görüntünüzün etkisini ikiye katlayacaktır.

Partilerde mini saten elbise çekiciliği

Yaz boyunca çok sayıda partiye de katılıyoruz tabi ki, özellikle de tatile gittiğimizde çoğumuz partiye doyuyoruz ve mini saten elbiseler yaz partilerinin en çekici kadını olmak için mükemmel birer seçenek. Saten kumaşının feminen doğasından faydalanan tasarımları ile bu elbiseler sayesinde yaz partilerinde baş döndürücü bir güzellik sergileyeceğinizden en ufak bir şüpheniz olmasın!

Kısacası ister davete, ister partiye katılacak olun elbise seçiminizi saten elbiselerden yana kullanmanız çok güzel görünmeniz için yeterli.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP