USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Daire Kartal’da yeni kampanya

Daire Kartal’da yeni kampanya
29 Nisan 2018 02:18

Kale Grubu'nun yapı mahsulleri sektöründe 60 senelik birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası'nın cazibe merkezi Kartal'da inşa ettiği ‘Daire Kartal' projesinde hayat başladı.Bodur Gayrimenkul, hudutlu rakamda kalan son daireleri için cazip bir tes.

Kale Grubu'nun yapı mahsulleri sektöründe 60 senelik birikimini gayrimenkul sektörüne taşıyan Bodur Gayrimenkul; Anadolu Yakası'nın cazibe merkezi Kartal'da inşa ettiği ‘Daire Kartal' projesinde hayat başladı.

Bodur Gayrimenkul, hudutlu rakamda kalan son daireleri için cazip bir teslimat kampanyası başlattı. “Taşıtını peşinat yap hem taşıtını hem evini yenile” düşüncesi ile yaşama geçen kampanya; Daire Kartal'da 1+1 evleri tercih edenlere özel, sıfır km Nissan'ın SUV modeli Qashqai, 2+1 evleri tercih edenler için ise Mercedes'in CLA modelini bir senelik kiralama imtiyazı ile armağan ediyor. 299.000 TL'den başlayan maliyet avantajları sunan Daire Kartal projesinde 60 ay vadeli satın alımlarda ise yüzde 0 faiz avantajları bulunuyor.

Kartal'da yükselen prestijli projede, Kale markalı mahsullerin en hoş misalleri kullanılıyor. Metro istasyonuna yakınlığıyla da bedel kazanan ‘Daire Kartal', orijinal mimarisi, yaşamı basitleştiren tasarımı, Adalar'ı bütün karşıdan gören deniz manzaralı konumu ile istisna yaratıyor.

Hem yatırım, hem de sevinçli bir hayat için ideal

Mimarisinden dekorasyon ve tasarımına kadar her ayrıntısına itina gösterilen, nitelikli, sürdürülebilir ve niş bir proje olarak bölgeye değer veren ‘Daire Kartal', çok avantajlı ödeme şartlarından dolayı hem yatırım yapmak, hem de sevinçli bir hayat sürdürmek isteyenler için ideal bir fırsat sunuyor.

Yüksek tavanları ve son derece şık, kullanışlı balkonları ile dikkat sürükleyen daireler; konforlu, geniş ve rahat bir hayat alanı sağlıyor. Projede yer alan daireler, ilk evini almak isteyenler için cazip olduğu kadar, konforlu hayat alanları ile çekirdek aileler için de ideal alternatifler sunuyor.

Metroya yalnızca 350 metre uzaklıkta

Yakacık Metro İstasyonu'na yalnızca 350 metre uzaklıkta bulunan ‘Daire Kartal'ın, Kartal Metro İstasyonu'na uzaklığı ise 950 metre. ‘Daire Kartal', ayrıca Pendik Marina'ya 8 kilometre, Bostancı'ya 12 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 13 kilometre, Kadıköy'e 22 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 23 kilometre uzalıkta yer alıyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP