25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Çiçekli taçlarla sizde stilinize fark katın

Çiçekli taçlarla sizde stilinize fark katın
18 Haziran 2016 17:00

Çiçekli taçlarda en romantik saç aksesuarı trendine göz atmaya ne dersiniz? Cevabınız evet ise haberimiz tam da size göre ..

Son sezonların vazgeçilmezlerinden biri olan çiçekli saç taçları, romantik görüntüleri ve sempatik duruşlarıyla etraftakileri büyülerken, bayanlarında neredeyse vazgeçilmezi haline geldi. Özellikle genç bayanların çok severek ve çokta yakıştırarak kullandığı çiçekli saç taçlarını evde kendiniz bile yapabilirsiniz.

Aksesuar objeler satan dükkanlarda ve her köşe başında görebildiğimiz çiçekli saç taçları,  özellikle de bohem tarzdaki kıyafetlerinizin  havasına hava katmakta . Yanı sıra romantik tarzlarda askılı ya da uçuş uçuş şifonlardan oluşan elbiselerinizle de mükemmel bir şekilde uyum sağlayacak olan çiçekli taçlar, üzerinde bulunan farklı renk tonları, farklı boyut ve cinslerde çiçeklerle her bir yüze ayrı bir güzellik katmakta.

Kırsaldan ve tabiattan gelen bu güzelliklerin  farklı  türlerini, sizlerde doğal konseptlerinizde rahatlıkla kullanabilir ve  farklı ambiyanslar yaratabilirsiniz.

Aşağı yukarı her stilde kullanabileceğiniz saç taçları  düğünlerde, sokak stylinglerinde, parti ve festival tarzı ortamların yanı sıra  açık hava konserlerinde dahi kullanabilirsiniz  bu taçlar sizi tazeleştirirken güzelleştirecekte. Örneğin 70 li yıllar konseptli partilerde  nostalji tarzını yaşamak va yaşatmak adına hippi kılığına girerek bu taçlar sayesinde günümüz bohem kızını dahi canlandırabilmeniz mümkün olacak.  Ayrıca da bu taçlardan evde kendi ellerinizle bile yapabilirsiniz.

Nasıl mı? Hemen anlatalım. Birkaç metrelik mumlu ip alarak , başınızın ölçüsüne göre baş çevrenizin ölçün ve ipi  örün,  etrafına  silikon  tabancasıyla  kuru kır çiçeklerinden yapıştırıp dizebilirsiniz. Yanı sıra çiçekçiden aldığınız hazır çiçek tellerini başınızın  üzerine tutarak, baş ölçünüze göre 2–3 tur çevirerek sabitleyin.

Ardından hazır telli yeşil çiçek yapraklarından alarak içte kalan teli kamufle edene dek yeşil yapay yaprakları tel etrafında etrafında sabitleyin. Sonrasında da dilediğiniz  kır çiçeklerini, çanak güllerini veya gül goncalarını az önce oluşturduğunuz ana tel etrafına çiçeklerin telleri yardımıyla da sabitleyin. Hatta  tacınızın arkasına  sabitleyeceğiniz  boncuklar sayesinde boncuk sarkıtlı  çiçekli taçlar bile yapabilirsiniz.

 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP