24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Canlı yayında spikeri taciz etti

Canlı yayında spikeri taciz etti
28 Nisan 2018 09:30

CONCACAF'ta şampiyon olan Club Deportivo Guadalajara'nın taraftarları, canlı yayındaki bayan muhabiri taciz etmeye kalkınca ortalık karıştı. Toronto'yu penaltılarla 4-2 mağlup ederek CONCACAF şampiyonu olan Club Deportivo Guadalajara'nın taraftarları Meksika'da caddelere akın etti. .

CONCACAF'ta şampiyon olan Club Deportivo Guadalajara'nın taraftarları, canlı yayındaki bayan muhabiri taciz etmeye kalkınca ortalık karıştı.

Toronto'yu penaltılarla 4-2 mağlup ederek CONCACAF şampiyonu olan Club Deportivo Guadalajara'nın taraftarları Meksika'da caddelere akın etti.

Fox Sports'un Meksika muhabiri María Fernanda Mora, taraftarların keyfini canlı yayında aktarmak isterken iğrenç tacizlere daha fazla katlanamadı ve artta duran bir taraftara mikrofonuyla saldırdı.

KONUŞTUKTAN SONRA DÖNÜP TARAFTARA VURMAYA BAŞLADI

Yayına başladıktan sonra "Bu asıl bir parti ama hiçbir şey dinlemiyorum. Bu surattan stüdyoya geri dönüyorum" diyen muhabir Mora, cümlesinini tamamlar tamamlamaz bir taraftara vurmaya başladı.

Stüdyodaki sunucu Jose Pablo Coello ise Mora'nın bu hareketinin acemice ve kabul edilemez olduğunu ifade etti.

SOSYAL MEDYA AYAĞA KALKTI

Sözcü'nün haberine göre; yaşanan bu hadise kısa zamanda sosyal medyanın gündemine otururken bir hayli bayan teşkilatı muhabir Mora'ya destekledi. Twitter'da "#NoMeToques" #BanaDokunma hashtag'iyle yapılan tacize tepki gösterildi.

CONCACAF NEDİR?

CONCACAF Confederation of North, Central American and Caribbean Association Football Kuzey ve Orta Amerika ile Karayipler Futbol Konfederasyonu'na verilen addır. 1961 senesinde kurulan kuruluş bölgesindeki millî maçlar dışında, CONCACAF Gold Cup ve CONCACAF Şampiyonlar Ligi organizasyonlarını da kumpaslar.

Kadın Muhabir Canlı Yayında Taraftarların Tacizine UğradıBayan Muhabir Canlı Yayında Taraftarların Tacizine Uğradı

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP