USD
22°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Canan Karatay boyu kısaltan yiyecekleri açıkladı

Canan Karatay boyu kısaltan yiyecekleri açıkladı
09 Temmuz 2018 11:21

Prof.Dr.Canan Karatay tüketildiğinde boyun kısalmasına neden olan yiyecekleri açıkladı.

Prof.Dr.Canan Karatay tüketildiğinde boyun kısalmasına neden olan yiyecekleri açıkladı. Boyun uzaması için protein ağırlıklı beslenmenin önemine dikkat çeken Karatay’ın önemli açıklamalarına gelin birlikte göz atalım.
Canan Karatay boyu kısaltan yiyecekleri açıkladı

‘’İşlenmiş tüm gıdalar kanser yapıyor’’

Ekmek, şeker vb. işlenmiş gıdaların kansere yol açtığını dile getiren Karatay sözlerini şu şekilde sürdürdü:’’ Kanser hücrelerini şeker besler. Bunlardan uzak durursak kanserden kurtuluruz. Her gün 20 dakika kendi temponuzda yürümeniz yeterli. En önemli faktörlerden biri de her gün yeterli likit almanız, yani su içmeniz çok önemli. Bütün işlenmiş karbonhidratlar ve bütün işlemiş unlar tehlikelidir. Bir de bunlarla yapılan ekmeklerin içinde çok fazla katkı maddeleri vardır.’’

Canan Karatay boyu kısaltan yiyecekleri açıkladı
‘’Uzun boylu olmak için bol bol protein tüketin’’

Uzun boylu olmak isteyenlere bol bol protein tüketmelerini öneren Karatay, ‘’  “Boyunuzun uzaması için yağ ve protein yiyeceksiniz. Karbonhidrat yedikçe kısalırsınız’’ sözleriyle vatandaşları uyardı.

Canan Karatay boyu kısaltan yiyecekleri açıkladı Kaynak: www.milliyet.com.tr

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP