USD
26°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Hırsızın bisikleti çalınınca isyan etti!

Hırsızın bisikleti çalınınca isyan etti!
28 Nisan 2018 09:31

Adana'da Adem E.'nin çaldığı bisiklet, elini suratını yıkamak için girdiği camide, bir başka hırsız tarafından çalındı.

Adana'da Adem E.'nin çaldığı bisiklet, elini suratını yıkamak için girdiği camide, bir başka hırsız tarafından çalındı. Bisikletin bulunması için polise müracaat eten Adem E. 52, sorgusunda kabahatini itiraf etti, "Camide hırsızlık olur mu? Memlekette iffetli adam kalmamış" dedi.

ÇALDIĞI BİSİKLETİ ÇALDIRDI

Hadise, Seyhan ilçesi Sucuzade Mahallesi'nde alana geldi. Adem E., İbrahim Vuranay'a ait bisikleti dükkanının önünden çaldı. Bir müddet bisikletle dolaşan kuşkulu, yorulunca elini suratını yıkamak için yol üzerindeki camiye girdi. Elini suratını yıkayan Adem E., geri döndüğünde duvar kenarına vazgeçtiği bisikletin çalındığını fark etti.

POLİSE GİTTİ

Adem E., emniyete giderek, bisikletinin çalındığını söyleyip bulunmasını istedi. Hırsızlık Ofis Amirliği takımları, Adem E.'ye bisikletin markasını ve ne kadara aldığını, faturasının olup olmadığını sordu.

BÖYLE TEPKİ GÖSTERDİ: CAMİDE HIRSIZLIK OLUR MU?

Kuşkulunun paradokslu ifadeler vermesi üzerine işkillenen polis, Adem E.'yi çapraz sorguya aldı. Sorguda, Adem E., kabahatini itiraf etti, "Bu bisikleti gezmek için çaldım. Camiye girip elimi suratımı yıkamak istedim. Başka hırsız da gelip benden çalmış, camide hırsızlık olur mu? Memlekette iffetli adam kalmamış" dedi.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP