24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Bodrum'un en güzel plajları

Bodrum'un en güzel plajları
18 Haziran 2016 13:00

Tatil denilince akla ilk gelen yerlerden biri olan Bodrum bunu muhteşem plajlarına borçlu.

Yaz ve tatil denilince akla gelen ilk yerlerden biri Muğla’nın Bodrum ilçesi. Bodrum doğal ve tarihi güzellikleri ile olduğu kadar eşsiz güzellikteki plajlarıyla da haklı bir popülariteye sahip. Eğer hala tatil planı yapmadıysanız şarkılara bile konu olan Bodrum’un muhteşem plajları belki tatilde rotanızı Bodrum’a doğru çevirmenizi sağlayabilir. İşte Bodrum’un en güzel plajları.

Bitez

Bitez Bodrum’un en güzel köylerinden biri ve plajı da muhteşem. Bodrum’un merkezine 8 km uzaklıkta bulunan Bitez plajı ağaçlar ile denizin iç içe olduğu bir plaj. Yani bu harika plajda hem denize hem de yeşile doyabilirsiniz.

Ortakent

Ortakent şüphesiz ki Bodrum’un en güzel beldelerinden biri ve Ortakent-Yahşi plajı da Bodrum’a gelenlerin mutlaka görmesi gereken plajlar arasında yer alıyor. Bodrum’un merkezine 10 km uzaklıktaki Ortakent-Yahşi plajı aynı zamanda sörfçülerin de gözdesi.

Göltürkbükü

Son yıllarda sosyete ile özdeşleşen Bodrum’un eski ismi ile Türkbükü yeni ismi ile Göltürkbükü plajı da tek kelime ile muhteşem. Tertemiz denizi ile Göltürkbükü plajında mest olmamak elde değil.

Kadıkalesi

Kadıkalesi Bodrum’un merkezine 22 kilometre uzaklıkta, yani biraz uzak olsa da doğrusu bu plajın güzelliği için o yolu kat etmeye değer. Kadıkalesi plajı harika ortamı ve tertemiz denizinin yanı sıra her yerde göremeyeceğiniz denli şiirsel günbatımı ile de Bodrum’un en güzel plajları arasında yer almayı sonuna kadar hak ediyor.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP