USD
22°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Bir yaz klasiği şifon gömlek

Bir yaz klasiği şifon gömlek
19 Haziran 2016 18:00

Şifon gömlekler yaz boyunca her yerde giyebileceğiniz şık ve hafif giysiler.

Klasik giyinmeyi seven kadınlar için gömlek vazgeçilmezdir, ancak bu tabi ki her zaman klasik giyinmeyi sevmeyen kadınların da gömlek giymekten hoşlanmadığı anlamına gelmez. Özellikle de söz konusu şifon gömlek olduğunda hiçbir kadın bu muhteşem gömleklerin çekimine karşı koyamaz ve şifon gömlekler her yaz bizlerin en çok giydiği giysilerden biri olmayı kolayca başarır.

Hafif ve şık

Şifon kumaşı inceliği, hafifliği ve uçuşan doğası ile şifon gömleklere bambaşka bir hava katar. Üstelik şifon gömlekler günlük hayatta, özel günlerde ve iş yaşamında kısacası her zaman her yerde giyilebilen bir giysidir. İşte tüm bu nedenlerle her kadının yazlık gardırobunda en az bir şifon gömlek bulunması gerekir.

Ofis şıklığı için ideal

Şifon gömlek her şeyden önce ofis şıklığı için ideal, yaz aylarında ofiste şık görünmenin yanı sıra sıcaklardan olabildiğince az etkilenmenizi sağlayacak olan şifon gömlekleri keten pantolonlarla, diğer kumaş pantolonlarla ya da eteklerle kombinleyerek yaz boyunca ofis şıklığını garantileyebilirsiniz.

Kot pantolonla da mükemmel uyumlu

Şifon gömlekler sadece kumaş değil kot pantolonlar ile de mükemmel bir uyum sağlıyor. Dolayısıyla kot pantolon-şifon gömlek ikilisini farklı ayakkabı ve çantalarla kombinleyerek gündelik hayatınızda ve gece gezmelerinde giyme şansına sahipsiniz.

Uzun lafın kısası eğer gardırobunuzda hala şifon gömlek yoksa inanın şıklık adına çok şey kaçırıyorsunuz.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP