USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Bath & Body Works'ün Tropical serisi

Bath & Body Works
16 Mayıs 2018 15:29

Güneşin kendini göstermeye başladığı bu günlerde, hem cildinizi ıslatmak, hem de mis gibi tropikal isme havasını derinizde yaşamak için; çok yakında raflarda yerini alacak olan Tropical serisini yakın takibe alın.Yeni sezonda Bath & Body Works, Waikiki Beach Coconut ailesini gelişt.

Güneşin kendini göstermeye başladığı bu günlerde, hem cildinizi ıslatmak, hem de mis gibi tropikal isme havasını derinizde yaşamak için; çok yakında raflarda yerini alacak olan Tropical serisini yakın takibe alın.

Yeni sezonda Bath & Body Works, Waikiki Beach Coconut ailesini geliştiriyor ve seriye üç değişik koku daha ilave ediyor. Surat ve beden bakım mahsulleri ile sabun ve duş jellerinin dışında, oda kokuları ve mumların da yer aldığı seri, muhteşem kokusunun yanı gizeme içeriğindeki monoi yağı ve hindistan cevizi yağı ile cildi yumuşatıyor ve besliyor.

Güzellik ve bakım denilince asırlardır akla gelen manoi yağı Tropical serisinin tam mahsullerinde kullanılıyor. Tropikal yeller, Tahiti bahçelerinden gelen bu olağanüstü yağ ile bakım rutinini keyiflendirmeye devam ediyor. 

Tamamen tropikal isme içerikleriyle harmanlanmanmış Tropical ivedisi hem bulunduğu etrafı yenilemek hem de isme yaşamını derisinde yaşamak isteyenler için bırakılmaz oluyor. Island White Sand, Pink Lily& Bamboo, Fresh Sea Mutlak Mango veya Waikiki Beach Coconut; tercih yapmakta zorlanacaksınız.
 

Kaynak: www.milliyet.com.tr

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP