USD
29°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Angry Birds Action geliyor!

Angry Birds Action geliyor!
02 Mayıs 2016 12:43

Dünyanın en çok oynanan oyunlarının başında gelen Angry Birds yeni bir sürümü Action ile serinin meraklılarını mutlu edecek gibi görünüyor.

Mayıs ayında vizyona girmesi beklenen filmden özel içeriklere sahip olan oyun, yeni detaylara sahip. Öncelikle oyunun en önemli dinamiklerinden birinin değiştiğini belirtelim. Kuşları fırlatmak için artık bir sapana ihtiyacımız yok. Oyun, klasik pinball gibi sektirme üzerine çalışıyor.

KUŞ KODU ÖZELLİĞİ

İstediğimiz açıyla kuşa yön vererek fırlatıyoruz ve etraftaki kutular, buzlar, yumurtalardan kuşu sektirerek bölümleri geçiyoruz. Ayrıca eğlenceli bir detay daha var. “Kuş Kodu” isimli bir özellik sayesinde Angry Birds Movie filminin aksesuları telefona tanıtılarak özel içerikler açılabiliyor. Filmin son dakikalarında da özel bir bölümün açılmasını sağlayan bir sahnenin olacağı söyleniyor. Yani filmi izlerken mobil cihazınızdan Angry Birds Action oyununu açarsanız, oyunda özel bir bölümün kilidi açılacak.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP