USD
25°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Amazon üyelerine müjdeli haber!

Amazon üyelerine müjdeli haber!
19 Mayıs 2016 07:31

Amerika'nın dünyaca ünlü e-ticaret sitesi Amazon New York'taki üyeleri için yemek siparişlerinde gönderi ücretinin alınmayacağını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamada, New York'un Manhattan bölgesindeki 350'den fazla anlaşmalı restorandan ücretsiz gönderim hizmetinden faydalanacak Amazon Prime üyelerinin siparişlerinin en geç 1 saat içinde ellerine ulaştırılacağı bildirildi. 

Açıklamada, yılda 99 dolar ödeyerek şirketin birçok gönderim hizmetinden ücretsiz faydalanan Amazon Prime üyelerinin, mobil uygulama ve internet üzerinden anlaşmalı restoranların menülerini görebilecekleri, sipariş verebilecekleri ve siparişlerini takip edebilecekleri belirtildi. 

ÜCRETSİZ GÖNDERİ

Amazon Restoran Genel Müdürü Gus Lopez, yaptığı açıklamada, "Amazon Prime'ın Manhattan'daki üyeleri uzun zamandır satın aldıkları ürünlerde hızlı gönderim hizmetlerimizden faydalanmaktaydı. Şimdi, yüzlerce yerel restorandan ücretsiz gönderimi de bu hizmetlerimize ekledik" ifadesini kullandı. 

Açıklamada, Amazon Prime müşterilerinin anlaşmalı restoranlardan verdikleri siparişlerinin tutarının, belirlenen menü fiyatının üzerinde olması durumunda Amazon'un müşterilerine ürünün fiyatını iade edeceğinin taahhüt edildiği de kaydedildi. 

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP