USD
29°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Alkol alan gencin içler acısı hali!

Alkol alan gencin içler acısı hali!
19 Haziran 2016 10:20

Dün sabah Taksim'de alkol aldığı öğrenilen genci görenler ilk müdahaleyi yapmak istedi sonra sağlık ekiplerine haber verdi.

İstanbul Taksim Meydanı’nda, iddiaya göre, arkadaşlarıyla birlikte aldığı alkolün dozunu kaçıran genç kaldırımda yığılıp kaldı. İçler acısı halde yatan ve vatandaşların yüzüne su çarparak uyandırmaya çalıştığı genç sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. 

Taksim Meydanı’nda iddiaya göre, arkadaşlarıyla birlikte aldığı alkolün dozunu kaçıran Cenk isimli gencin içler acısı hali yürek burktu. Aldığı alkolün etkisiyle Taksim Atatürk Kültür Merkezi’nin önündeki kaldırımda yığılıp kalan genci önce arkadaşları uyandırmaya çalıştı. Gencin hareketsiz yattığını gören çevredeki vatandaşlar da, yüzüne su çarparak uyandırmaya çalıştı. Ancak bir türlü kendine getirilemeyen gence bu seferde yoldan geçen bir kadın müdahale etmeye çalıştı. Vatandaşların müdahalesine rağmen bir türlü uyandırılamayan genç, sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP
nizam soyutürk

3yıl önce

Gebersin!
Empati

3yıl önce

Neden gebersin arkadaş? alkollü diye mi? ramazanda alkollü diyemi? sizin evladınız da bir gün böyle hata etse diyelim.O da mı gebermeli? yapmayın gözünüzü seveyim.nasıl insanlar oldunuz yahu
Empati'ye

3yıl önce

Benim çocuğum da aynı durumda olsun oda gebersin. Evladım olamaz.Hem Ramazan ayı, hemde alkol illeti.