USD
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Akın Akın Geliyorlar! Bodrum Sahillerinde Adım Atacak Yer Kalmadı

Akın Akın Geliyorlar! Bodrum Sahillerinde Adım Atacak Yer Kalmadı
13 Mayıs 2018 10:38

Hava sıcaklığının 30, deniz suyu sıcaklığının ise 20 dereceye kadar eriştiği Bodrum'a, Azerbeycan, Kırgızistan ve Özbekistan ile kuzey Avrupa ülkelerinden gelen turistler, Kumbahçe, Paşatarlası ve Gümbet plajlarını doldurdu.

Hava sıcaklığının 30, deniz suyu sıcaklığının ise 20 dereceye kadar eriştiği Bodrum'a, Azerbeycan, Kırgızistan ve Özbekistan ile kuzey Avrupa ülkelerinden gelen turistler, Kumbahçe, Paşatarlası ve Gümbet plajlarını doldurdu. Gümbet'teki turistik kuruluşlarda doluluk oranının yüzde 60'ların üzerinde olduğu belirtildi. Okey 

ESNAFIN SURATI GÜLDÜ

Esnafın suratı gülerken, Bodrum plajlarında renkli görüntüler ortaya çıktı. Beach clup'larda müzikle dans eden gençler, doyasıya eğlendi. Hatta bazı gençler süratini alamayıp denizin ortasında kadar gidip delice dansını sürdürdü. Bazı turistler ise jet-ski, banana ve paraşüt gibi su sporları yaptı.

DANSÇI BAYANLAR SOLUK KESTİ

Millete sarih bir plajdaki iskelede güneşlenen dansçı kızlar ise dikkat çekti. Bir cümbüş mekanında geceleri dans gösterilere çıkan Rus ve Ukraynalı 6 bayan dansçı, bikinileriyle güneşlenince alaka odağı oldu. Düzgün fizikleri ile etraftaki bakışlara aldırmadan güneşlenen dansçı bayanlar, alkış topladı. Ayrıca bir hayli turist günübirlik mavi yolculuğa çıktı. Bir Hayli turist ise su sporu yaparak ve deniz yatağında saatlerce güneşlenerek tatilin tadını çıkarttı. Gümbet'te otel idareyicisi Sadettin Kalem 45, "Sezon başı hareketliliğimiz başladı. Plajlarımıza renk ve canlılık geldi. Umarım iç turizm de tercih gerginliğini atlatır azıcık canlanır" dedi.

Kaynak: www.haberler.com

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP