USD
24°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

Abdulkadir Parmak: Formaya geç kavuştum, çabuk ayrılmam

Abdulkadir Parmak: Formaya geç kavuştum, çabuk ayrılmam
11 Eylül 2019 11:53

Trabzonspor'un altyapısından yetişen ancak geçen sezona kadar her yıl 1.

Trabzonspor'un altyapısından yetişen ancak geçen sezona kadar her yıl 1. Lig takımlarına kiralanan Abdulkadir Parmak, Ünal Karaman’ın gelişi ile beraber 11’in vazgeçilmezi olmuştu.

Trabzonspor Dergisi’ne konuşan başarılı oyuncu, isminin Avrupa ekipleri ile anılması sonrasında transfer dedikodularına da son noktayı koydu. Fırtına’da başarı yakalamak istediğini belirten 25 yaşındaki oyuncu, “Başarılardan sonra Avrupa’ya gitmek istiyorum. Zaten bu formaya geç kavuştum, çabuk ayrılmam” dedi.

‘3 kulvarda da en iyisi...’

Geçen sezon ortaya konan performans sonrası taraftarların yüksek beklenti içinde olmasının normal olduğunu söyleyen Abdulkadir Parmak, “Oyuncular olarak beklentileri biliyor ve karşılamak için çok çalışıyoruz. Amacımız geçen sezondan daha iyi bir performans ortaya koymak. Avrupa’da, ligde ve kupada en iyi yerlere gelmeye çalışacağız. Hedefimiz bu” şeklinde konuştu. 

Kaynak: www.fanatik.com.tr

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP