USD
13°
Whatsapp
0532 456 25 94Bize haber verin
Sosyal Gündem

‘15 yıla kalmaz hepimiz wireless olacağız!’

‘15 yıla kalmaz hepimiz wireless olacağız!’

13

04 Aralık 2018 05:05

Ekonomi, bilim ve teknoloji alanlarında 20 yılı aşkın bir süredir çalışmalar yapan gazeteci Emin Çapa, geleceğe ilişkin beklentilerini paylaştı. Çapa, “Göreceksiniz 15 yılı

Ekonomi, bilim ve teknoloji alanlarında 20 yılı aşkın bir süredir çalışmalar yapan gazeteci Emin Çapa, geleceğe ilişkin beklentilerini paylaştı. Çapa, “Göreceksiniz 15 yılı bulmayacak, insanlar wireless olarak internete bağlanacak" dedi. Çapa, "Dünyanın orta vadesini değiştirecek ana teknolojiler nelerdir? diye sorarsanız yanıt hazır: Blockchain, blockchain, blockchain…" diye konuştu.Ekonomi, bilim ve teknoloji alanlarında 20 yılı aşkın bir süredir çalışmalar yapan gazeteci Emin Çapa, geleceğe ilişkin beklentilerini paylaştı. Çapa, “Göreceksiniz 15 yılı bulmayacak, insanlar wireless olarak internete bağlanacak" dedi. Çapa, "Dünyanın orta vadesini değiştirecek ana teknolojiler nelerdir? diye sorarsanız yanıt hazır: Blockchain, blockchain, blockchain…" diye konuştu.

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.
YORUM YAP
GİRİŞ YAP